[ID-19] Akcia Staveb.pozemok Miloslavov – tesne pri BA

€275

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok už aj so stavebným povolením vo veľmi obľúbenej a vyhľadávanej obci Miloslavov, iba 5 km od okraja Bratislavy.

Na pozemku sú IS: voda, kanalizácia, elektrika, verejné osvetlenie, chodníky a optika od T-com.

Pozemok je krásny s plochou 625 m2.

Cena pozemku je 295 Eur/m2, ale AKCIOVÁ cena pri kúpe dvoch pozemkov alebo viac je 275 Eur/m2 a to vrátane projektu aj stavebného povolenia.

V lokalite z celkovo cca 50 pozemkov sú už takmer všetky domy postavene a zabývané, do ponuky sme teraz dali posledných 7 pozemkov. Výhoda, že v takejto už takmer dokončenej lokalite už nebudete rušení stavebným ruchom, ktorý sa čoskoro úplne ukončí.

Miloslavov je krásna, veľmi perspektívna a obľúbená lokalita, 5km od okraja BA, kúsoček na nový obchvat Mostu s napojením na nový nultý obchvat Bratislavy D4. Vlak, autobus, jazera Košariská, 1300m2 – nove obchodne priestory – Billa, 101 drogéria, polícia, pekáreň, …. škola, materská škola, fitko s bazénom, vlak.

Sme stavebná firma, realizujeme výstavbu rodinných domov na mieru, ak máte svoj pozemok vieme vám postaviť dom podľa individuálneho projektu, alebo staviame domy aj dopredu na predaj. Viac info na www.eco-domov.sk

Dohodnite si obhliadku

Property Details

  • El., voda, kanál
  • 607m2
  • optika