,

Stavebné pozemky – Chorvátsko / Brač – Mirca

€160
  • stavebné pozemky Brač Chorvátsko
  • predaj stavebné pozemky Chorvátsko Brač

Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v Chorvátsku na veľmi obľúbenom a vyhľadávanom ostrove Brač – obec Mirca iba 4 km vzdialená od prístavu v Supetare, cca 5 min. autom na nádhernú pieskovú verejnú pláž v krásnom rezorte Velaris. Pred pozemkami je voda, elektrika, kanalizácia – cena pozemku za m2 je 160 eur, plus podiel na ceste.

Je možné kúpiť celý pozemok o výmere 4000 m2, alebo aj časť a to tak, že ak by ste boli napríklad traja známi – dá sa pozemok pri kúpnej zmluve rozdeliť geometrickým plánom aj na menšie, ale predáva sa to naraz, nedá sa kúpiť iba časť pozemku. Je to výhodná kúpa pre viacerých známych, alebo pre jedného investora. Pri delení pozemku je možné vytvoriť pozemky s výmerou najmenej 500m2.

Zastavanosť 30%, v mierny svah – možné postaviť garáž, prízemie a poschodie. Pozemky sa nachádzajú blízko mora aj pláže – cca 7min pešo. Výborná investícia, nádherná lokalita s kúzelným morom + možnosť výstavby domu na mieru (stavebné povolenie, projektantov, stavebnú firmu – všetko vás vieme nakontaktovať) … Neďaleko je výborná reštaurácia fresh garden s nádherným výhľadom, 4 km mesto Supetar s kompletnou občianskou vybavenosťou – obchodné domy, trhovisko, prístav – trajekt do Splitu – nádherné a očarujúce historické mesto.

Potulky po ostrove vás zavedú do vnútrozemských taverien, olivových hájov, na vyhliadku z najvyššej hory ostrova, opustený skalný kláštor a na fenomenálnu pláž Zlatni rat – Bol a veľa iného. Za 50min. ste trajektom v Splite – úžasné historické centrum kde okrem množstva reštaurácií, výletov na lodiach, lov rýb a trhoviska nájdete najznámejší Diokleciánov palác, ktorý bol zaradený do svetového dedičstva UNESCO. Zo Splitu môžete ísť trajektom aj do Talianska.

V prípade záujmu prosím volajte 0948 326 777 alebo píšte na info@chcempozemok.sk

od 500m2, Brač, IS - voda, elektrika, kanalizácia

  • voda, ele., kan.
  • od 500m2
  • Brač - Mirca

Property Amenities

  • 4km od Supetaru
  • blízko mora