Rodinný dom iba 17km od okraja BA

€141,000
  • predaj rodinné domy Hubice

Ponúkame v AKCII v predpredaji v krásnej lokalite 17 km od okraja Bratislavy v obci Hubice 4izbové rodinné domy s dvoma bytmi, kde jedna strana domu je prízemná s úžitkovou plochou 85m2 a druhá strana je dvojposchodová s celkovou úžitkovou plochou 95m2.

Ide o pekné moderné domy energetickej triedy A0, postavené z materiálov: 30-tka tehla Porotherm profi + 15cm zateplenie EPS, elektrické podlahové vykurovanie s reguláciou v každej izbe pomocou dotykového displeja, komín Schiedel – predpríprava na krb, elektrický bojler na ohrev vody s napojením na 2 solárne panely, cez ktoré budete šetriť a slnečným žiarením tiež zohrievať vodu, alebo namiesto solárnych panelov bude dom vybavený rekuperáciou. V strope izolácia 450mm min. vlna. Okná trojsklo, 6-komorové štandardne v bielej farbe. Jedna strana domu bude mať prislúchajúci pozemok približne od 257m2 do 301m2 – podľa výberu pozemku.

Oplotenie, kuchynská linka, zámková dlažba nie sú v cene, ale je možné dorobiť ako štandard, tak aj vonkajšie veci na pozemku presne na mieru.

Pri prízemnom s ú.p. 85m2 je cena 141.000 Eur v prevedení holodom + možnosť dokončiť štandard za doplatok 7.000 Eur.
Pri poschod. s ú.p. 95m2 je cena 151.500 Eur v prevedení holodom + možnosť dokončiť štandard za doplatok 7.500 Eur.

Obec Hubice je hneď za Štvrtkom na Ostrove s výborným dopravným prístupom autom buď cez Studené na obchvat Mostu pri Bratislave a s napojením na nultý obchvat D4, alebo smer Kvetoslavov – kúsok napojenie na R7 a ste veľmi rýchlo a pohodlne v širšom centre Bratislavy. Z Kvetoslavova je možnosť využiť vlakové spojenie do BA.

V obci je materská škola a základná občianska vybavenosť, obec má veľký park, ihriská a krásne vidiecke prostredie. V okolí a hlavne v Šamoríne je kompletná občianska vybavenosť.

Pre viac info nás kontaktujte na 0948 326 777, info@chcempozemok.sk, www.eco-domov.sk

Vlastnosti nehnuteľnosti:

  • 4izb.
  • od 85m2
  • poz. od 257

Vybavenie:

  • predpríprava na krb
  • príprava na alarm
  • podlahové kúrenie
  • 2 prívody vody

Property Location