,

Krásny domček – Brač, veľký pozemok

€125,000

Ponúkame nádherný domček z kameňa na ostrove Brač v obci Bobovišća na moru cca 4,5km od Sutivanu. Veľkosť pozemku 1680 m2, úžitková plocha domu je 30 m² + 25 m² Galéria. Zásobáreň na vodu – cisterna 5000 litrov, elektrina: solárne panely. 1,5km od domu nádherná pláž Bobovište. Domček je zariadený, sedačka, kuchyňa, postele, skrine, kúpeľňa, práčka, prekrytá terasa. Nádherná príroda, s výhľadom na more, veľký pozemok, očarujúca krajina.

Najbližšie mestečko je Bobovišće na moru -1.5km do centra (5 min autom, 20 min pešo). Sú tam reštaurácie, kaviarne, je to malé mestečko. Zdravotné centrum – nemocnica aj pohotovosť, supermarkety sú v Supetare čo je vzdialenosť cca 11km. Domček je od Mestečka Sutivan vzdialený 4 km a aj tam sú krásne pláže, obchody, trhy, reštaurácie, hotel…

Brač je Chorvátsky ostrov v Jadranskom mori. S rozlohou 396 km² je tretím najväčším (najväčším v Dalmácii)

Žije tu približne 13 000 obyvateľov, v početných osadách. Najväčšie sídlo Supetar má okolo 3 500 obyvateľov. Rastú tu najmä limetky, figovníky, mandľovníky a z miestnych produktov stojí za to ochutnať kvalitný syr, mäso, ryby, víno a ovocie.

V tomto raji môžete mať svoj apartmán, alebo dom za dostupnú cenu.

Za 50min. ste trajektom v Splite – úžasné historické centrum kde okrem množstva reštaurácií, výletov na lodiach, lov rýb a trhoviska. Nájdete tu najznámejší Diokleciánov palác, ktorý bol zaradený do svetového dedičstva UNESCO. Zo Splitu môžete ísť trajektom aj do Talianska.

V prípade záujmu prosím volajte 0948 326 777 alebo píšte na info@chcempozemok.sk

Dohodnite si obhliadku

Vlastnosti nehnuteľnosti:

  • Podlažia: 2
  • Poz. 1650m2
  • RD 55m2

Vybavenie:

  • Solárne panely
  • Zásobník vody 5000 litrov
  • kompletne zariadenie
  • prekrytá terasa