[ID-49] moderný, takmer nulový 4 izb. bungalov pri BA

€319,000
  • predaj moderný nulový dom pri bratislave senec bungalov
  • predaj moderný nulový dom pri bratislave senec bungalov

Ponúkame moderný a takmer nulový dom s výbornou dostupnosťou do Bratislavy v tichej okrajovej časti Senca.

dostupnosť – 10 min autom na D1, 20 min. autom na D4 / Bratislava /, 7 min. autom do centra Senca, 12 min. pešo / 5min. bicyklom na vlakovú zástavku vo Veľkom Bieli.

Ide o veľký 115m2 – 4 izbový rodinný bungalov, v už plne zabývanej a tichej časti Senca – Južná Brána. Ide o projekt 9 rovnakých moderných a takmer nulových domov, kde v ponuke máme už iba posledné dva domy.

Dom je postavený z tehly – 30cm Wienerberger Porotherm + 20 cm zateplenie EPS, sedlová strecha – škridla Terran / izolácia v strope 40 cm min. vlna / , domá má vnútornú úžitkovú plochu až 115 m2  + veľkú terasa 40 m2 – orientovanú na dve strany – južná a západná. Dom je postavený na krásnom 600m2 veľkom pozemku s kompletným oplotením, s podbetónovanou zámkovou dlažbou / parkovanie pre tri autá / s možnosťou postaviť prístrešok na autá, alebo aj garáž, s bráničkou a samonosnou bránou na pohon a diaľkové ovládanie – prepojené aj cez videovrátnika na aplikáciu s možnosťou ovládania cez mobil.

Dom je vybavený – vodné podlahové vykurovanie / chladenie/ na tepelné čerpadlo Hitachi Johnson controll, fotovoltika – 7kWP s trojfázovým hybridným meničom s predprípravou aj na batériu , na povale, kde je veľký úložný priestor je rekuperácia Hevolta AirChange 350 s rozvodom do celého domu, v dome je inteligentný domový vrátnik aj na aplikáciu v mobile, alarm a kamerový sytém, exteriérové osvetlenie. V technickej miestnosti je aj rack s rozvodom pre kamery, so záznamom, alarmom a pod.  Dom má kvalitné plastové okná z vonku šedé / z vnútra biele – trojsklo, 6 komorové, s vonjakšími elektrickými žaluziami. V obývačke je 2 x východ na terasy / veľká terasa do tvaru L / jeden východ je HS portál – zdvižno posúvny systém, druhý východ je otvárací.

Na pozemku je aj vyvŕtaná studňa – 12m, s privedenou elektrikou, pekne upravený pozemok s chráničkami po pod spevnené plochy, aby ste nemuseli pri robení závlahy nič rozbíjať.

Sú tu všetky IS – elektrika, voda, kanál je vybudovaný ale ešte nie napojený – zatiaľ žumpa a potom po napojení sa preklopí na kanál, plyn – nie je použitý / bol odstavený a uzavretý v chráničke v zemi / optika od T-com, cesta je skolaudovaná a odovzdaná mestu, osvetlenie na ulici LED – o to sa už stará mesto. Rodinný dom je skolaudovaný vrátane vybaveného súpisného čísla.

Rodinný dom je v poslednej a tichej ulici v už zastavanej časti mesta Senec – časť južná Brána. V Senci je  kompletná občianská vybavenosť, ale veľmi dobre je dostupná aj Bratislava, či už autom, autobusom, alebo vlakom. V okolí sú pekné cyklotrasy, cez Novú dedinku popri Čiernej vode cez Bernolákovo, Ivanku buď do Karpát, alebo popri malom Dunaji k Dunaju a tam buď do Rakúska, alebo Maďarska.

Teraz akciová cena iba 319.000 Eur v prevedení holodom s veľmi bohatou a kvalitnou výbavou technológií + dokončenie do štandardu je možné / obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere aj kuchynská linka/.

Ak hľadáte kvalitný dom, z kvalitných materiálov, v ktorom budete mať minimálne náklady na energie – neváhajte a dohodnite si obhliadku na 0948 326 777, alebo na info@chcembyvat.eu

Dohodnite si obhliadku

Property Details

  • pozemok 600
  • dom 115
  • FTV, tep.čerp.

Property Amenities

  • 115m2 - úžitková plocha
  • 600m2 pozemok
  • rekuperácia, tepelné čerpadlo, fotovoltika
  • oplotenie, zámková dlažba - parkovanie a terasy
  • studňa