,

[ID-48] 6 izbový luxusný byt v centre BA

€1
  • 6 izbový byt centrum Bratislava
  • predaj 6 izbový byt centrum lazaretská jakubovo námestie bratislava

Ponúkame krásny 6 izbový byt v centre Bratislavy, 213m2 + balkóny, terasy, celkovo 274m2, výťah, krb, šatníky …… v krásnom prostredí pri parku – Jakubove námestie. Byt vytvára nadštandardné podmienky pre bývanie. Je určený ideálne na bývanie pre 4-6 člennú rodinu. Ide o mezonetový byt v tehlovom 5. poschodovom polyfunkčnom bytovom dome. Stavba situovaná v existujúcej zástavbe pôvodných bytových domov, v centrálnej mestskej časti Staré Mesto, okres Bratislava I.

Byt má celkovú plochu 274m2 vrátane balkónu a terasy, čistá podlahová plocha je 213m2.

Z hľadiska dispozičného je byt riešený dobre a svojim technickým vybavením a materiálovým vyhotovením má charakter neštandardného bytu. Vstup do bytu zo spoločných priestorov do haly z ktorej je prístup
do dvoch izieb a chodby, z ktorej je prístup do WC, kúpeľne spálne a kuchyne z prístupom na loggiu. Ide o byt v nadštandardnom vybavení, s dobrým dispozičným riešením a vybavenosťou.

Byt sa nachádza priamo na Jakubovom námestí, kde je veľká trávnatá plocha s detským ihriskom. Štedrý rozmer trávnatej plochy, tieň vo forme vysadených stromov, detské ihrisko či oplotený výbeh pre psov sú benefity, ktoré sú v centre mesta jedinečné a žiadúce. Vo vnútrobloku bytového domu sa nachádza veľké futbalové ihrisko. Bytový dom napojený na verejné inžinierske siete (el. vedenie, voda, kanalizácia a plyn), je umiestnený na pozemku, ku ktorému vlastník bytu má spoluvlastnícky vzťah. V bezprostrednom okolí sú bytové domy, občianska vybavenosť, Slovenské národné divadlo (8 min.), Eurovea (10 min.), budova Slovenskej sporiteľne, sídla centrálnych úradov a
firiem. Komplex Sky Park, ktorý je novým centrom Bratislavy je vzdialený 8 min. peši. Približne 3 min. peši je vzdialená nová budova Ambasády USA (bývalá budova poisťovne Allianz), čo výrazne v budúcnosti zvýši pravdepodobnosť dlhodobého prenájmu nehnuteľnosti, resp. jej cenu v prípade predaja. Bytový dom prístupný peši, autom a MHD. Peši sú do 2 min. dostupné zástavky autobusovej dopravy.

Pre viac info / cena v RK / a dohodnutie si obhliadky nás prosím kontaktujte na 0948 326 777

Dohodnite si obhliadku

Property Details

  • Podlažia: 3
  • Terasa
  • 6 izieb

Property Amenities

  • centrum Bratislavy
  • Krb
  • 3 podlažia
  • pri parku