,

[ID-33] 2 izb. byt v Petržalke

€1

Ponúkame na predaj 2 izbový byt Bratislava-Petržalka. Plocha bytu: 53,27m2 vrátane zaskleného balkónu 2,76m2.

Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, ktorá je dosť veľkorysá a kde je veľká vstavaná skriňa – dobrý úložný priestor, z predsiene sa ide do kúpeľne s WC, a do obývačky s kuchyňou a z obývačky do veľkej spálne, kde je tiež veľká vstavaná skriňa – ďaľší výborný úložný priestor. Z obývačky je výstup na zasklený balkón. K bytu je spoločný úložný priestor na bicykle a pod., vo vchode je kamerový systém a 2 výťahy. Na jednom poschodí je 6 bytov.

Byt sa predáva plne zariadený aj so vstavanými spotrebičmi, vrátane chladničky – okrem TV. Byt má nízke mesačné náklady – aktuálne komplet poplatky do 120 Eur mesačne + internet / TV.

Byt sa nachádza na 6.pochodí zo 7. V tesnom okolí je detské ihrisko, parkovanie – možnosť dokúpiť parking v podzemnej garáži + je aj verejné parkovanie…. Výborná dostupnosť do centra Bratislavy, aj autom, aj busom aj k obchodným domom – aj na pešo.

Byt je veľmi príjemný na bývanie, je orientovaný na východ – v lete je tam príjemne aj bez nutnosti klimatizácie, byt je veľmi dobre riešený – nenáročný na kúrenie. Byt je aj veľmi vhodný na investíciu – na prenájom, aktuálne je veľmi veľký dopyt po prenájmoch a prenájmy sa aj dosť zvýšili + byt je plne zariadený, takže žiadne ďalšie starosti a náklady so zariaďovaním.

Hypotéky a celkové prefinancovanie kúpy tejto nehnuteľnosti Vám bez problémov vieme zabezpečiť, aktuálne začínajú úrokové sadzby na úrovni 2,95% p.a.

Pre viac info a obhliadku prosím volajte na 0948 326 777, alebo napíšte na info@chcembyvat.eu, www.chcembyvat.eu

Property Details

  • výťah
  • 53m2
  • balkón

Property Amenities

  • 2 x výťah
  • 6/7 poschodie
  • balkón - presklený
  • východná strana