,

Apartmán – Sutivan / Brač – 53m2

€109,000

Ponúkame na predaj krásny dovolenkový Apartmán na vrchnom podlaží s úžitkovou plochou 53m2. Súčasťou apartmánov sú aj terasy. Parkovacie státia je možné si prenajať na obecnom parkovisku v blízkosti, o ulicu ďalej za 150kn ročne, na viac rokov dopredu. Každý Apartmán má spálňu, obývačku s kuchyňou, a kúpeľňu. Dostupný je aj internet a satelitná TV v apartmáne.

Vzdialenosť apartmánu od mora je reálne 5 min. pešo na hlavnú promenádu, prístav, kaviarne, obchody, reštaurácie, pizzeria …
Brač je Chorvátsky ostrov v Jadranskom mori. S rozlohou 396 km² je tretím najväčším (najväčším v Dalmácii)

Žije tu približne 13 000 obyvateľov, v početných osadách. Najväčšie sídlo Supetar má okolo 3 500 obyvateľov. Rastú tu najmä limetky, figovníky, mandľovníky a z miestnych produktov stojí za to ochutnať kvalitný syr, mäso, ryby, víno a ovocie.

V tomto raji môžete mať svoj apartmán, alebo dom za dostupnú cenu.

Cena Apartmánu o veľkosti 53m2 je 109.000 Eur.

Za 50min. ste trajektom v Splite – úžasné historické centrum kde okrem množstva reštaurácií, výletov na lodiach, lov rýb a trhoviska. Nájdete tu najznámejší Diokleciánov palác, ktorý bol zaradený do svetového dedičstva UNESCO. Zo Splitu môžete ísť trajektom aj do Talianska.

V prípade záujmu prosím volajte 0948 326 777 alebo píšte na info@chcempozemok.sk, na Brači máme kolegov, ktorí vám radi všetko osobne ukážu a prevedú celým procesom kúpy nehnuteľnosti.

VIDEO:

Dohodnite si obhliadku

Property Details

  • 5 min. more
  • terasa

Vybavenie:

  • internet, TV
  • 5 min. more
  • terasa